Stajnia Elf
Położona we wsi Derc. Zapewnia ciszę, spokój i niezwykle przyjemny wypoczynek w naturalnym środowisku. Turyści, którzy zdecydują się w niej zatrzymać, będą mogli skorzystać m.in. z jazdy konnej czy przejażdżek na kucach. Stajnia Elf oferuje pokoje trzyosobowe oraz jeden pokój sześcioosobowy.
Osada Dębowo
Położona w Kiersztanowie. Na jej terenach znajdują się drewniane domki letniskowe z 5-8 miejscami noclegowymi, a także siedmioosobowe pokoje. Na terenach gospodarstwa turyści odnajdą stawy rybne i rekreacyjne, stodołę z sauną oraz sale służące do organizacji bankietów i szkoleń. Stajnia Elf to idealne miejsce dla tych, którzy chcieliby spędzić swoje wakacje w sposób aktywny - jeżdżąc konno, uprawiając kolarstwo bądź spacerując czy pływając.
Ranczo Zacisze
Położone w miejscowości Zerbuń. Zapewnia gościom aż 36 miejsc noclegowych dostępnych w pokojach oraz ekskluzywnych apartamentach. Na terenie rancza znajduje się monitorowany parking wyposażony w boxy, w których turyści mogą przechować swój sprzęt. "Zacisze" położone jest w niezwykle malowniczej okolicy, pośród lasów zawierających liczne ścieżki rowerowe.
Każdy powinien odpocząć od czasu do czasu na łonie natury, z dala od zgiełku dużych miast. Wczasy w jednym z gospodarstw agroturystycznych w Jezioranach są ku temu doskonałą okazją.