Oferta MOK w Jezioranach
Jeśli chciałbyś nauczyć się grać na gitarze, w MOK znajdziesz odpowiednią ofertę. Lekcje przeznaczone są dla osób z różną znajomością gitary: od początkujących po zaawansowanych, którzy chcą się dokształcać.

Kurs pierwszej pomocy w Jezioranach
Zasady udzielania pierwszej pomocy powinien znać każdy z nas. Na zajęciach w MOK nauczymy się udzielać pierwszej pomocy w nagłych przypadkach, bandażować, unieruchamiać złamane kończyny. Forma zajęć dostosowana jest do uczestników w wieku 10-14 lat.
Zajęcia teatralne, wokalne i taneczne to kolejne propozycje ciekawego spędzania czasu. Podczas zajęć wokalnych czeka nas praca nad emisją głosu, dykcją, recytacją, interpretacją piosenki, ruchem scenicznym oraz higieną głosu. Można wybierać spośród piosenek w różnych stylach muzycznych.

Klub Małego Artysty
W Klubie Małego Artysty odbywają się zajęcia animacyjno-plastyczne dla przedszkolaków. Jednak każdy bez względu na wiek odnajdzie w MOK-u możliwości twórczego wyrażania emocji. Na zajęciach z malarstwa poznamy podstawowe terminy związane ze sztuką oraz nauczymy się technik pomocnych przy malowaniu chmur, drzew, zieleni oraz wody. Grupy zajęciowe przeznaczone są dla uczestników w wieku 7-9 oraz 10-15 lat. Jeśli lubisz robić zdjęcia i chciałbyś nauczyć się profesjonalnego fotografowania, skorzystaj z zajęć fotografii. Dowiesz się na nich, czym są głębia ostrości, ekspozycja, ISO, zasada złotego podziału, kadrowanie.
(MW / fot. Pixabay / CC0)